ÖREN BONN APART

21128 kişi inceledi.
0 (266) 606 07 87
Adres : Ören Mah. Avukat İsmail Kızıklı Cad. No:56

Denize Mesafe Denize Mesafe: 250 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 150 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 250 metre
Apartımız 1. Kat Dairemizin Mutfağı 1. Kat Dairemizin Mutfağı 1. Kat Dairemizin Mutfağı 1. Kat Dairemizin Salonu 1. Kat Dairemizin İki Kişilik Odası 1. Kat Dairemizin Tek Kişilik Odası 1. Kat Dairemizin Banyosu Apart Dairemizin Mutfağı Apart Dairemizin Mutfağı Apart Dairemizin Mutfağı Apart Dairemizin Mutfağı Apart Dairemizin Odası Apart Dairemizin İki Kişilik Odası Apart Dairemizin Salonu Apart Dairemizin Banyosu Çatı Katı Salon Çatı Katı Salonu Çatı Katı Mutfak Çatı Katı Salonumuz Çatı Katı Mutfak Çatı Katı İki Kişi Terasımızın Manzarası Terasımız Çatı Katı Banyo Apartımızın Bahçesi
ÖREN BONN APART TANITIM

Ören Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 250 metre, en yakın merkeze 150 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 250 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 12 Oda 46 Yatak olarak belirtilmiştir. Ören Bonn Apart bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Ören Bonn Apart için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 12 oda ve 28 yatak bulunmaktadır.

Nakit K.Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.15 Haziran 15 Eylül hizmet vermektedir.Ören Bonn Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 07 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÖREN BONN APART HARİTADA NEREDE ?

Ören Tek Gecelik Pansiyonlar   Ören Sadece Oda Pansiyonlar   Ören Altenatif Tatil Pansiyonları   Ören Bahçeli Pansiyonlar   Ören Ucuz Pansiyonlar   Ören İndirimli Pansiyonlar   Ören Yeni Pansiyonlar   Ören Aileye Uygun Pansiyonlar   Ören Apart Pansiyonlar   Ören Pansiyon  

Ören Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Ören bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.